Stan na prodaju Novi Sad 95m2, 570661

Novo naselje - Bistrica, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570661
Pregledano: 44
Kategorija: Stanovi
Cena
224.540
Kvadratura
95
Struktura
Troiposoban
Više detalja
agent-card-img
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije

Opis Nekretnine

Odličan i veoma komforan porodičan duplex od ukupno 95m2. Stan se nalazi u novogradnji na Novom Naselju! Veoma je svetao tokom celog dana jer je orijentisan jugozapadno. Na prvom nivou je veliki dnevni boravak sa kuhinjom koja je uvučena i ima prozor i trpezarijskim stolom, wc i terasa koja gleda na Frušku goru. Na gornjem nivou je ostava, tri spavaće sobe i kupatilo. U gornjem delu nema kosina već je u pitanju lučni krov što daje prostoru više svetlosti, komfora i bolju organizaciju nameštaja. Stan zahteva higijenska ulaganja. Blizu je marketa, pijace, autobuskog stajališta i kafića. Sve što Vam treba je na par minuta hoda od same zgrade. Ukoliko je Vama potrebna neka poroična nekretnina poput ove, više od 90m2 ili stan sa velikim dnevnim boravkom i tri spavaće sobe... pozovite agenta prodaje i dogovorite gledanje ovog stana.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
570661
Kvadratura
95 m2
Cena
224.540 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
2.363,58 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
6 / 6
Tehnička opremljenost
Kablovska, Klima, Video nadzor, Internet, Telefon, Interfon
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno